Briti õhuväe vigurlendurid annavad Võidupühal Tallinna lahe kohal lennuetenduse

Briti õhuväe vigurlennumeeskond Red Arrows pakub 23. juunil võimaluse nautida vaatemängulist lennuetendust Tallinna lahe kohal.

Sama päeva hommikul teevad Red Arrows ülelennu Paides toimuvast Võidupüha paraadist, millest võtavad osa ka eFP NATO lahingugrupi sõdurid. Lahingugrupi tehnikat on Võidupüha päeval võimalik lähedalt näha nii Paides kui ka Tallinnas, teatas linnavalitsus.

Maailma ühe parima vigurlennumeeskonna The Red Arrows lennushow Tallinna lahe kohal algab 23. juunil kell 16:05 ja kestab umbes 25 minutit.

Parim vaade lennuetendusele avaneb Pirita promenaadilt Charles Leroux mälestusmärgi ja Pirita jõe vahel.

Regati tee ja rannajoone vahelt saab uudistada briti ja prantsuse tanke ning muud tehnikat. Red Arrows meeskonnaliige jagab kohapeal lisaselgitusi vigurlennu elementide kohta.

Vahetult enne Red Arrows lennushow algust finišeerib samas Pirital NATO Velo rattamaratoni läbinud meeskond, kuhu kuuluvad nii Eesti kaitseväelased kui ka liitlassõdurid NATO lahingugrupist.

Seitsmepäevane rattaüritus toimub juba teist aastat, marsruut viib ratturid ringiga üle terve Eesti ning 23. juunil sõidavad nad mööda ka Paides toimuvast paraadist.

Võidupühal ja jaanipäeval, 23.–24. juunil töötab Tallinna ühistransport pühapäevaste sõiduplaanide alusel.

Sõiduplaanidega on võimalik tutvuda Tallinna linna veebilehel: https://transport.tallinn.ee/.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.