Uudis

Koroonaviirus pani eakate filmiklubile punkti

Eakate filmiklubi seanssid jäävad aasat lõpuni ära.Shutterstock

Praeguse nakkusohtliku olukorra tõttu peatati selle aasta lõpuni Põhja-Tallinna, Kesklinna ja Kristiine linnaosade ühisprojekt “Eakate filmiklubi”.

Et eakatele suunatud tasuta filmiklubi hõlmab riskirühma kuuluvaid inimesi, tuli projektiosaliste hinnangul loobuda novembris ja detsembris toimuma pidanud seanssidest.

„Pakkudes eakatele inimestele sisukat ajaviidet, tuleb silmas pidada ennekõike seda, et kõik toimuks turvaliselt. Üha leviv viirus aga ei jätnud valikut – ehkki oleme rakendanud kõiki ohutusmeetmeid, ei saa me üksnes maskikandmise ja käte desinfitseerimise nõudega tagada, et kinosaalis viirus levima ei pääseks,“ selgitas Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Edasise kohta tehakse otsus olukorrast lähtuvalt ja sellest antakse filmihuvilistele operatiivselt teada, lubas Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid. „Filmiklubi liikmed saavad teavituse kinoseansside peatamisest posti teel, nagu nad said hooaja alguses ka kinokava,“ lisas ta.

Otsus puudutab järgmise nädala teisipäeval, 17. novembril ning 15. detsembril toimuma pidanud seansse.

Kolme linnaosa koostööprojekt on väldanud kolm aastat. Tänavune sügishooaeg algas 29. septembril.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Kalamaja Kuulutaja, Pelgulinna Teataja ja Kopli Krooniku olulisematest teemadest.