Uudis

Pelgulinna disainipoes Color Life saab õppida, kuidas vanale mööblitükile uus elu sisse puhuda

Foto: Color Life pood

Color Life on omanäoline ja värvikirev stuudio-töökoda, kust saab endale koju selliseid mööblitükke, mida on maailmas ainult üks eksemplar. Stuudiost leiab disainmööblit, sisustuskaupa ja valugsteid, mille eesmärk on üks – paista silma.

Poenurgast võib endale osta ühe mööblitüki või kui sellest jääb väheks, saad paluda endale appi disainer Natalia Eljase tervet ruumi või kodu kujundama.

Kolmas variant on õppida oma kodu kujundamiseks vajalikud oskused ise selgeks ja ka seda saab teha Color Life stuudios.

Kõik on stuudio meistrite kätetöö.

Praegu on end võimalik panna kirja kahele põnevale kursusele: kriidivärvitehnika kursus ja mööbli dekooreerimise ja dekoorelementide valmistamise kursus.

Kriidivärvitehnika kursuse käigus õpivad osalejad mööbli ja sisustuselementide kaunistamist erinevate tehnika ja elementide abil. Disainer Natalia Eljase käe all õpitakse, kuidas kaunistada mööbli pinda kriidivärvi, vaha, laki ja teiste vahenditega. Kursus toimub kahel päeval, millest mõlemal tuleb endale õhtusse viis ja pool tundi aega varuda.

Kursustel kujundab igaüks oma maitse järgi.

Mööbli dekoreerimise kursusel õpitakse, kuidas päris tavalisele mööbliesemele uus hing sisse puhuda, luues uusi reljeefe, tekstuure ja volüümkujundeid. Selleks proovitakse kätt erinevate materjalidega nagu silikoon, külmportselan, kriidivärvi, pahtel, vaha, liim ja lakk, mida saab mööbli kaunistamisel hästi ära kaustada.

Mõlemad kursused toimuvad aadressil Tuulemaa 4 kohe juuni alguses seega tasub end aegsasti kirja panna.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Kalamaja Kuulutaja, Pelgulinna Teataja ja Kopli Krooniku olulisematest teemadest.