Uudis

Põhja-Tallinna linnaosa valitsus avab sel nädalal kohalikega suhtelmiseks välikontori

Foto: Põhja-Tallinna linnaosa valitsus

Algaval nädalal avab Põhja-Tallinna valitsus välikontori Maleva peatuse juures, kuhu oodatakse piirkonna elanikke oma ettepanekute ja muredega.

Välikontori eesmärk on lihtsustada suhtlust kohalike elanikega, saada seeläbi parem pilt nende eelistustest ning leida nende probleemidele lahendused. „Mõni inimene eelistab kirjalikku suhtlust, teisel on lihtsam kõnelda oma muredest otse, näost näkku. Paraku on koroonapiirangud otsesuhtlust tõsiselt pärssinud,“ selgitas Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid. Hetkel on nakatumismäärad oluliselt langenud ja vabas õhus tegutsemine aitab paremini tagada turvalisust. 

„Linnaosa valitsus hakkas korraldama välikontoreid eelmisel aastal ja elanikud võtsid selle tollal hästi vastu. Seepärast jätkame vastuvõttudega värskes õhus,“ lisas linnaosavanem Järvelaid. 

Põhja-Tallinna valitsus kutsub esmaspäeval põhja-tallinlasi esitama oma ettepanekuid ning jagama muresid Maleva peatuses Maxima kaupluse juures. Lähitulevikus tegutsevad välikontorid ka teistes käidavates kohtades – Kolde Selveri juures, Paavli ja Kopli tänava nurgal ning Stroomi rannahoone kõrval. Põhja-Tallinna valitsuse välikontor on avatud neil aegadel: 

31. mai  kell 14.00 – 16.00 Maleva peatuses Maxima kaupluse juures

7. juuni kell 14.00 – 16.00  Kolde Selveri (Sõle 31) juures

10. juuni kell 14.00 – 16.00  Paavli ja Kopli tänava nurgal

14. juuni kell 14.00 – 16.00  Stroomi rannahoone kõrval

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Põhja-Tallinna olulisematest teemadest.