Uudis

Põhja-Tallinna postkontorid jäävad inimestele avatuks ka uute piirangute ajal

Eesti Posti teeninduskanalite üksuse juhi Eve Vuksi sõnul jäävad kõik postkontorid toimima tavapärase graafiku järgi. ,,Kui postkontor on töötanud varasemalt lisaks tööpäevadele ka nädalavahetustel, siis on see nii ka edaspidi,” täpsustas Vuks töökorraldust uute riiklike piirangute valguses. Kõigi postkontorite lahtiolekuaegadega saab tutvuda Omniva kodulehe kaardirakenduse kaudu.

Eelmise kevade kogemus tõestas, et kaubanduskeskuste lahtioleku piiramine tõstab oluliselt e-kaubanduse osatähtsust igapäevaste ostude tegemisel. Seepärast tuleb hoida üleriigilist kaupade liikumist töös ning Vuksi sõnul on postkontorite lahtiolekul selles tähtis roll.

Vuks kinnitas, et Eesti Post teeb omalt poolt kõik, et postkontori külastamine oleks turvaline nii klientide kui töötajate jaoks. ,,Siinkohal palume klientidelt koostööd ja kõigi turvanõuete järgimist. Postkontorit tuleb võimalusel külastada üksi, hoida teiste külastajate ja postitöötajatega 2-meetrist vahemaad ning kanda maski. Omalt poolt tagame käte desinfitseerimiseks vajalikud vahendid ja jälgime 50% täituvuse nõuet teenindussaalides,” selgitas Vuks.

Tallinna ja Tartu postkontorites aitab inimesi hajutada QR-koodil põhinev järjekorralahendus, mille vahendusel jõuab kliendi telefoni reaalajas info järjekorra kulgemise ja tema teenindusaja kohta. Vuksi sõnul saavad kliendid füüsilises järjekorras seismise asemel aega turvalisemalt ja efektiivsemalt kasutada ning oma korda oodates muid olulisi toiminguid kaubanduskeskuses või lähedal olevates asutustes teha.

Lisaks postkontoritele on pakkide saatmiseks ja saamiseks võimalik kasutada Omniva pakiautomaate. Kuna kõik pakiautomaadid asuvad õues, siis on sealne nakatumise risk madalam. Omniva pakiautomaadi puutetundlikke ekraane puhastatakse igal teeninduskorral ja kõiki pakitoimetusi saab teha kindaid käest võtmata ning tasudes viipemaksega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Kalamaja Kuulutaja, Pelgulinna Teataja ja Kopli Krooniku olulisematest teemadest.