Uudis

Suured plaanid: Pelgulinna kerkib pea 4 miljonit maksev meditsiinikeskus

Foto: Domus Kinnisvara ja arhitekt Ralf Tamm

Põhja-Tallinn on üks pealinna kõige kiiremini kasvav ja arenev linnaosa, aga et elanikkonna vajadustega sammu pidada, peab olema piirkonnas tagatud mugav ja kaasaaegne arstiabi. Selleks rajab Domus Kinnisvara koostöös arhitekt Ralf Tammega Sõle tänava äärde uus meditsiinikeskus, kuhu seavad end sisse erinevad meditsiiniteenuste pakkujad.

Uude tervisekeskusesse seavad end esmajärgus sisse perearstid ning pereõed, füsioterapeudid, ämmaemandad ning koduõed. Tulevikus on oodatud ka töötervishoiu ning vaimse tervise teenusepakkujad, hambaarstid ning farmatseudid.

Tervisemaja uus hoone rajatakse aadressile Ädala 1, kus asuv vana hoone lammutatakse. Uue tervisekeskuse vahetus läheduses asub Pelgulinna sünnitusmaja ning üle tee Põhja-Eesti taastusravikeskus.

Uus tervisekeskus on ümbritsetud juba olemasolevatest meditsiiniasutustest.

Tegemist on erakordselt hästi ligipääsetava asukohaga: ühistranspordipeatused asuvad maja ees ning ka autodele on parklas piisavalt ruumi.

Sel aastal peaks valmima ka Põhja-Tallinna Tervisekeskus aadressil Sõle 63. Tegemist on endise Kopli polikliinikuga, mis lammutati eelmise aasta märtsis.

LTKH Pohja-Tallinna Tervisekeskus

Uus hoone valmib selle aasta septembris ning teenusepakkujad kolivad hoonesse sisse samuti selle aasta jooksul.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Põhja-Tallinna olulisematest teemadest.