Põhja-Tallinnas algab lastehommikute ja pargikontsertide suvesari

Foto: Shutterstock

Tallinnas Kalamaja kalmistupargis on reedel meeleolukad kogupereüritused, kui kell 11 saab alguse lastehommik ja kell 18 pargikontsert.

Põhja-Tallinna valitsuse suviste ettevõtmiste kavas on ikka olnud lastehommikuid, nüüd on esmakordselt kavas ka pargikontserdid. 9. juulil saabki alguse nimetatud ürituste sari, kus vaatajad-kuulajad on oodatud ka 16.juulil Stroomi randa ja 23. juulil Kopli kalmistuparki.

„Loomulikult tahaks suvelgi lisaks loodusele, päikesele ja suplusele osa saada toredast meelelahutusest ning just seda need lastehommikud ja pargikontserdid rahvale pakuvadki. Kindlasti tasub tulla kogu perega, sest põnevust ja kauneid elamusi jagub seal nii suurtele kui väikestele,“ ütles linnaosavanema asetäitja Manuela Pihlap.

Kell 11 toimub Kalamaja pargis lastehommik, kus saab kohtuda lemmikute Pipi ja Karlsoniga. Kell 18 algab sealsamas kontsert, kus esinevad Eva Eensaar ja Krista Joonas.

16. juulil kell 11 algab Stroomi rannapargis lastehommik, kus teiste hulgas on kohal kaks Kassi teadusetendusega. Kell 18 annab Stroomi rannapargis kontserdi Anna Kalinina.

23. juulil kell 11 on Kopli kalmistupargis lastehommik koos klounide ja teistega. Külalisi ootab ka naeruetendus. Kell 18 esinevad samas paigas Aleksandr Aidarov ja ansambel Tarai.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.