Uudis

Sõle spordikeskuses jäi nädalavahetusest üle 490 vaktsiinidoosi

Foto: Shutterstock

Vaktsineerimiskeskustes Tallinnas Sõle Spordikeskuses ja Tondiraba Jäähallis vaktsineeriti reedest pühapäevani kokku 5114 inimest, keskuste valmisolek oli ühtekokku 7100 inimese vaktsineerimiseks. Kahe keskuse peale kokku jäi nädalavahetusega üle pea 2000 doosi.

Sõle Spordikeskuses vaktsineeris Confido Meditsiinikeskus kolmel päeval kokku 3410 inimest, neist reedel 1350, laupäeval 1500 ja pühapäeval 560. Kokku oli Sõles kolme päeva jooksul vaktsineerimisvõimalus 3900 inimesel. Tondiraba Jäähallis vaktsineeris Medicum laupäeval ja pühapäeval kokku 1704 inimest, neist laupäeval 1330 ja pühapäeval 374.

Linnapea Mihhail Kõlvarti sõnul said vaktsineerimiskeskused oma tööga hästi hakkama, ehkki valmisolek oli rohkemate inimeste vaktsineerimiseks. „Loodetavasti jõuab edaspidi info vaktsiinide saabumisest ja vaktsineerivate sihtgruppide kohta varem, mis annab parema võimaluse ka elanikke rohkem informeerida. Ent ka paaripäevase etteteatamisega saime küllaltki hea tulemuse ning loodetavasti need sihtrühma kuuluvad inimesed, kes soovisid end vaktsineerida, seda võimalust ka kasutasid,“ ütles Kõlvart.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Põhja-Tallinna olulisematest teemadest.