Uudis

Sportlased koristasid Sõle staadioni ümbrusest suitsukonisid

Foto: Shutterstock

Mitmes linnaosas on käimas kevadised koristustööd ja talgud ning paljud linnaelanikud on näidanud üles pealehakkamist, koristades oma kodukoha ümbruse ise ära.

Suure osa rohealadele ja tänavatele visatud prügist moodustavad suitsukonid, mille koristamine on eriti tülikas, sest konid on väiksed. Teine mure on see, et konide korjamine on natuke nagu tuuleveskite vastu võitlemine: neid satub iga päev linnaruumi juurde kiiremini kui keegi jõuab neid koristada.

Oma keskkonna puhtana hoidmine on iga inimese enda teha ning kui konide prügikasti viskamine käib mõnel suitsetajal üle jõu, tulevad appi teised. Nii võtsid JK Volta liikmed kätte ja koristasid suitsukonid ära Sõle staadioni ümbrusest ning Nisu ja Aru tänavalt, mis näib olevat suitsetajatele eriti meelepärane piirkond.

Kokku korjati piirkonnast suur ämbritäis konisid.

Kümne tunniga korjati terve ämbritäis konisid ning sportlastel on suitsetajatele edaspidiseks lihtne palve: palun visata oma suitsukonid prügikasti, mitte maha.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Kalamaja Kuulutaja, Pelgulinna Teataja ja Kopli Krooniku olulisematest teemadest.